DAWKA INSPIRACJI

Czas na dawkę inspiracji, bo cóż nas może motywować bardziej, jak nie metamorfozy innych ludzi, którzy w pewnym momencie postanowili zmienić swoje życie. Zaczęli dbać o to co wkładają do garnka i w jaki sposób przygotowują posiłki. Zaczęli odpowiednio bilansować swoją dietę, tak by zapewnić te podstawowe normy na składniki odżywcze, których aktualnie przeciętnemu Polakowi niesamowicie brakuje

Na pierwszy rzut idzie mięso i ryby. O ile mięsa jemy dość sporą ilość, co nie zawsze jest dobre, o tyle o rybach już kompletnie ludzie zapomnieli, gdzie ich najistotniejszym składnikiem odżywczym są kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3. O cudownej wartości ryb, jednak napiszę innym razem. Teraz przygotowałam dla was listę fitstagramów, czy facebookowych profili, które mogą zmotywować nawet największego lenia, miłośnika kanapy, telewizora i ogromnej ilości czipsów z coca-colą.

Na pierwszy ogień idą najsławniejsze trenerki w naszym kraju, czyli Anna Lewandowska oraz Ewa Chodakowska. I mam wrażenie, że społeczeństwo, te interesujące się zdrowym stylem życia jest podzielone na zwolenników jednej i drugiej. Prócz dwóch tych wyżej przedstawionych pań, podsunęłam wam kilka stron dziewczyn, które każdego dnia pokonują własne słabości i ze zwykłych dziewczyn stały się inspiracjami dla wielu ludzi. Od trzech, może od dwóch lat coś ciekawego dzieje się w naszym kraju. Zdrowy styl życia stał się nie tyle „modny”, co po prostu wszedł w nasze życie nagle i wszystko zmierza do tego, że ta „moda” jeszcze długo pozostanie.

 
 
 
Reklamy

13 uwag do wpisu “DAWKA INSPIRACJI

  1. Coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na to co je, ruszać się…może właśnie dlatego, że jest to „modne”. W każdym razie nie ważne z jakich powodów, ważne, że krąg ludzi dbających o swoje ciało i zdrowie poszerza się:). pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s